20.11.21
Czy i kiedy powinieneś aktualizować prawne dokumenty
Nie ma potrzeby aktualizować, zmieniać poniżej wymienionych dokumentów tylko dlatego, że minęło kilka lat. Aczkolwiek zachęcam aby raz na dwa, trzy lata poświęcić chwile czasu na przypomnienie, przejrzenie wszystkich dokumentów, czy nadal odpowiadają naszym potrzebom i czy ewentualnie należy nanieść jakiekolwiek poprawki aby je zaktualizować. więcej»

KONTAKT


O MNIE

Mecenas Joanna Gwóźdź urodziła się i wychowała w Lublinie. W rodzinnym mieście na Uniwersytecie im. Marii Curie- Skłodowskiej w roku 2000 ukończyła wydział prawa i administracji z dyplomem magistra.

Po wyjeździe do Nowego Jorku kontynuowała naukę, aby nostryfikować dyplom. W 2007 roku ukończyła Collage Jacob D. Fuchsberg Law Center w Central Islip w Nowym Jorku z tytulem magistra prawa. W 2009 roku zdała New York Bar Exam dzięki czemu mogła kontynuować wykonywanie swojego zawodu na terenie Nowego Jorku.

Dzisiaj mecenas Joanna Gwóźdź zajmuje się głównie sprawami spadkowymi oraz pomaga zabezpieczyć twój majątek na wypadek nieprzewidzianych okoliczności losu. Działa czynnie w społeczności polskiej, organizując seminaria, które mają na celu ukazanie jak ważne jest, aby odpowiednio wcześnie myśleć o swojej przyszłości oraz o przyszłości najbliższych.

Każdy z nas ma inną sytuację rodzinną i finansową, dlatego mecenas Gwóźdź każdą sprawę rozpatruje indywidualnie, starając się znaleźć jak najlepsze rozwiązanie dla klienta. Ważne jest bowiem, aby sprawy klienta prowadzone były w sposób profesjonalny od samego początku.